Głowica do systemu filtracji 3M (head) VH3 JG 3/8″

VH3

Specyfikacja

Seria filtrów 3M™ HighFlow przeznaczona do filtracji wody spożywczej może spełniać wszystkie wymagania stawiane przez przemysł restauracyjny lub też może rozwiązywać pojedyncze problemy zdefniowane przez klienta. System HighFlow, który stanowi jeden wkład filtracyjny wyposażony w membranę oraz złoże z węglem aktywowanym (IMPACT) zapewnia doskonałą jakość wody przy przepływie do 18.9 l/min osiągając ten sam efekt, który uprzednio mógł być uzyskany przez system trzech lub nawet czterech wkładów filtracyjnych. Nie wymagany jest proces aktywacji ani także, dla większości rodzajów wody, system filtracji wstępnej. Niezależnie od tego, czy serwis restauracyjny przygotowuje napoje chłodzące, lód w kostkach, kawę, herbatę, espresso lub kombinację powyższych, seria 3M™ HighFlow jest tym rozwiązaniem, na które możesz liczyć w przypadku konieczności redukcji liczby cyst, mętności, stężenia chloru pozostałego i zapachu a także redukcji kamienia.

Głowica do systemu filtracji 3M

Automat, w którym można kupić gorącą kawę i herbatę jest idealnym urządzeniem m.in. na uczelnię, do sklepu czy przychodni lekarskiej. Świeżo zaparzony napój umili czas i sprawi, że goście dobrze zapamiętają wizytę w Twojej firmie. Doskonały smak każdej kawy i herbaty zapewni dobry filtr. Aby móc z niego korzystać, przyda się wysokiej jakości głowica do systemu filtracji 3M.

Szczelna głowica filtrująca wodę 3M VH3

Wykonanie z wytrzymałych materiałów sprawi, że głowica do systemu filtrującego 3M będzie bezawaryjnie działać przez długi czas. Zastosowane w produkcie złączki marki John Guest zapewniają pełną szczelność. Wylot i wlot głowicy mają rozmiar 3/8” i są kompatybilne z wężykami o tych parametrach.

Łatwa wymiana filtrów

Głowica 3M została przygotowana z myślą o nieskomplikowanym montażu filtrów. Podczas wymiany zużytego wkładu nie ma potrzeby zamykania dopływu wody. Wyjęcie starego i wkręcenie nowego filtra zajmie tylko chwilę. Wystarczy bowiem jedynie ¼ obrotu, by solidnie go zamontować.
Głowica 3M VH3 jest kompatybilna z filtrami 3M z serii HF i Scalegard Pro.

zainteresował Cię produkt?

Zapytaj o ofertę    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu dalszego kontaktu.