Tivoli

Sztuka i spektakl wokół wody.

Luksusowy dystrybutor serwujący wodę zimną, gazowaną i w temperaturze otoczenia.

Nowoczesny design. Piękna obudowa wykonana z lustrzanej stali nierdzewnej.

Sprężarka 1/3 Hp !!!

Blok lodowy wykonany ze stali nierdzewnej (owalny kształt) w celu zachowania najwyższej higieny.

Profesjonalny karbonator.

Wężownica wody zimnej wykonana ze stali nierdzewnej.

Jednoczesne wydawanie 3 szklanek lub 3 karafek wody, programowane przez użytkownika.

6 przycisków służących do wydawania wody: 3 do wydawania automatycznego i 3 do wydawania ręcznego.

Wyświetlacz LCD służący do: ustawień ilości automatycznego wydawania wody, ustawień głównych, ostrzeżenia o terminie przydatności butli oraz innych funkcji.

Profesjonalny reduktor ciśnienia CO2 z dwoma manometrami w opcji.

Pojemny ociekacz wykonany ze stali nierdzewnej.

Zamykane drzwi boczne, zamek chroni przed łatwym dostępem do części znajdujących się we wnętrzu.

Drzwi tylne ułatwiają szybki dostęp do zbiornika chłodzącego.

Przestrzeń wewnątrz wystarczające do umieszczenia do 3 butli CO2 (4kg) !!!

Wymiary: 50 szerokość x 34 głębokość x 150 wysokość cm.

fs

Technologie

 

PRODUKT W 100% WŁOSKI
Staranny wybór komponentów i produkcja we Włoszech.
2 LATA GWARANCJI
Stosowane przez firmę ZERICA zaawansowane systemy produkcji w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i komponentami pozwalają na objęcie naszych urządzeń dwuletnią gwarancją na obwód chłodniczy.
5 LAT GWARANCJI
Stosowane przez firmę ZERICA zaawansowane systemy produkcji w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i komponentami pozwalają na objęcie naszych urządzeń pięcioletnią gwarancją na obwód chłodniczy.
CLUB IMPRESE PER LA NATURA – „WSPIERAMY WWF”
Produkty ZERICA dla biur REFRESH® i PREMIUM® wspierają WWF (Światowy Fundusz na rzecz Przyrody).
CYFROWE OKO
Wysokiej klasy system sterowania i zarządzania oparty na mikroprocesorach. Główne funkcje robocze można zautomatyzować poprzez zastosowanie wyświetlacza cyfrowego: programowanie i odczyt temperatury napojów oraz ustawianie dwóch najczęściej używanych rozmiarów pojemników np. filiżanki
i karafki o określonej przez użytkownika pojemności. Ponadto, system sterowania kontroluje stan elementów filtra i powiadamia o konieczności przeprowadzenia standardowej konserwacji. System może też zatrzymać dopływ wody, jeśli filtry nie zostały wymienione w terminie, co zapobiega wystąpieniu potencjalnie niebezpiecznych sytuacji.
SYSTEM DIRECT CHILL
Opracowany przez firmę ZERICA system Direct Chill szybko zyskał miano światowego standardu w dziedzinie systemów chłodzenia. Ten prosty i wydajny system zastosowano we wszystkich modelach przeznaczonych dla klientów oczekujących wysokiej wydajności i dobrej sprawności, a jednocześnie kosztów niższych niż w przypadku bardziej zaawansowanych systemów chłodzących.
JAKOŚĆ NAPOJÓW
Higiena jest dla firmy ZERICA absolutnym priorytetem. Dlatego we wszystkich komponentach mających styczność z płynem stosuje się wyłącznie materiały posiadające certyfikat zezwalający na kontakt z żywnością, z wielką dokładnością przeprowadza się również montaż każdego urządzenia. Podejście to eliminuje możliwość zanieczyszczeń oraz umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację.
ŁATWY DOSTĘP
Ikona ta oznacza urządzenia, których budowa zapewnia wystarczająco dużo miejsca na kontrolę
i wymianę filtrów oczyszczających wodę oraz wygodne sprawdzenie komponentów elektrycznych.
HPDC® – HIGH PERFORMANCES DIRECT CHILL®
Często słyszy się, że podejście ekologiczne zawsze oznacza wyrzeczenia np. aby zmniejszyć zużycie, trzeba ograniczyć zasilanie. Wydaje się, że zwiększenie wydajności nie idzie w parze z ograniczeniem poboru energii, a tym samym z przyjaznym stosunkiem do środowiska.
ZERICA udowadnia, że jest odwrotnie.
Gruntowna wiedza firmy na temat systemów Direct Chill sięga początku lat 80 minionego wieku, gdy po raz pierwszy zastosowano tę technologię w dystrybutorach.
Dzięki wysokiej wydajności, system Direct Chill szybko stał się standardem światowym. Jednak dalsza działalność badawczo-rozwojowa firmy ZERICA sprawiła, że firma jako pierwsza wprowadziła systemy drugiej generacji, które nazwaliśmy High Performance Direct Chill® (HPDC®) – jeszcze bardziej zaawansowane, wydajne i przyjazne środowisku. Dzięki innowacyjnej budowie, HPDC® zapewnia znacznie większą wydajność niż wcześniejsze rozwiązania, a jednocześnie pozwala na oszczędność energii rzędu 70%.Niższe zużycie energii, to korzyść dla planety bez poświęcania wydajności. Wręcz przeciwnie, system zapewnia wyjątkową wydajność.
Urządzenia z systemem High Performance Direct Chill® (HPDC®) są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mogą schłodzić wodę w zaledwie 3 min., podczas gdy w poprzedniej wersji trwało to ok. 20-40 minut.Badania, które pozwoliły firmie ZERICA opracować ten prawdziwie innowacyjny system obejmowały również materiały zwiększające wytrzymałość i poziom higieny. W wyniku prowadzonych prac, firma ZERICA zastosowała specjalny rodzaj miedzi z 30-letnią gwarancją na odporność antykorozyjną (dla wody pitnej). Badania kliniczne wykazują, że zastosowana miedź jest również doskonałym czynnikiem hamującym rozwój bakterii, a zwłaszcza śmiertelnie groźnej Legionelli. Ekologiczny, wydajny i trwały, a jednocześnie doskonały w zakresie higieny. Ekskluzywne rozwiązanie HPDC® firmy ZERICA to wybór dobry dla każdego.
SAHARA CLIMA
Duża moc systemu chłodzenia połączona z najnowocześniejszą technologią produkcyjną umożliwia pracę nawet w ekstremalnie trudnych warunkach zewnętrznych do 43 °C.
CZYSTOŚĆ SILVER TURBO
Higiena jest dla firmy ZERICA absolutna priorytetem. Dlatego we wszystkich komponentach mających styczność z płynem stosuje się wyłącznie materiały posiadające certyfikat zezwalający na kontakt z żywnością, z wielką dokładnością przeprowadza się również montaż każdego urządzenia.
Podejście to eliminuje możliwość zanieczyszczeń oraz umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację.
KARTY INTELIGENTNE
Zastosowanie kart inteligentnych to prawdziwa rewolucja i zmiana perspektywy. Mikroprocesor odczytuje kartę inteligentną i po upływie określonego czasu blokuje możliwość uruchomienia urządzenia.
Odnowienie opłaty licencyjnej oznacza ponowną aktywację karty. Umożliwia to kontrolę prowadzonej działalności i oferowanie odpowiednich usług.
SYSTEM NASYCANIA CO2
Profesjonalny system z regulacją poziomu CO2 zapewnia stałą dostawę dużej ilości wody gazowanej.
Go to Top