Futura

FUTURA to dystrybutor wody o zaskakująco niedużych rozmiarach.

To niewielkie urządzenie posiada wszystko, co potrzebne do schładzania wody (podstawa dystrybutora Futura jest mniejsza niż arkusz A4): funkcję filtrowania, system nasycania dwutlenkiem węgla, butlę CO2 i podajnik kubków!

Dystrybutor dostępny jest z systemem chłodzenia „HPDC” wykorzystującym miedź antybakteryjną lub „Silver Turbo Clean” gwarantując stałą najwyższą jakość.

To nowoczesne urządzenie dostarczające wodę zimną, w temperaturze pokojowej lub gazowaną (mod. 90), które można podłączyć bezpośrednio do sieci wodociągowej i idealnie dopasować do niewielkich przestrzeni w biurze, szkole, szpitalu i wszelkich innych miejscach publicznych.

Niewielka obudowa z polerowanej stali nierdzewnej.

Szeroki wydajny zbiornik, który można podłączyć do zaworu spustowego.

Ergonomiczna budowa. Wysokość 95 cm i umieszczony na górze panel sterowania zapewniają większy komfort używania niż w przypadku innych systemów.

System podwójnej kontroli i automatyczna blokada zapobiegająca przeciekaniu (funkcje opcjonalne).


Technologie

 

PRODUKT W 100% WŁOSKI
Staranny wybór komponentów i produkcja we Włoszech.
2 LATA GWARANCJI
Stosowane przez firmę ZERICA zaawansowane systemy produkcji w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i komponentami pozwalają na objęcie naszych urządzeń dwuletnią gwarancją na obwód chłodniczy.
5 LAT GWARANCJI
Stosowane przez firmę ZERICA zaawansowane systemy produkcji w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i komponentami pozwalają na objęcie naszych urządzeń pięcioletnią gwarancją na obwód chłodniczy.
CLUB IMPRESE PER LA NATURA – „WSPIERAMY WWF”
Produkty ZERICA dla biur REFRESH® i PREMIUM® wspierają WWF (Światowy Fundusz na rzecz Przyrody).
CYFROWE OKO
Wysokiej klasy system sterowania i zarządzania oparty na mikroprocesorach. Główne funkcje robocze można zautomatyzować poprzez zastosowanie wyświetlacza cyfrowego: programowanie i odczyt temperatury napojów oraz ustawianie dwóch najczęściej używanych rozmiarów pojemników np. filiżanki
i karafki o określonej przez użytkownika pojemności. Ponadto, system sterowania kontroluje stan elementów filtra i powiadamia o konieczności przeprowadzenia standardowej konserwacji. System może też zatrzymać dopływ wody, jeśli filtry nie zostały wymienione w terminie, co zapobiega wystąpieniu potencjalnie niebezpiecznych sytuacji.
SYSTEM DIRECT CHILL
Opracowany przez firmę ZERICA system Direct Chill szybko zyskał miano światowego standardu w dziedzinie systemów chłodzenia. Ten prosty i wydajny system zastosowano we wszystkich modelach przeznaczonych dla klientów oczekujących wysokiej wydajności i dobrej sprawności, a jednocześnie kosztów niższych niż w przypadku bardziej zaawansowanych systemów chłodzących.
JAKOŚĆ NAPOJÓW
Higiena jest dla firmy ZERICA absolutnym priorytetem. Dlatego we wszystkich komponentach mających styczność z płynem stosuje się wyłącznie materiały posiadające certyfikat zezwalający na kontakt z żywnością, z wielką dokładnością przeprowadza się również montaż każdego urządzenia. Podejście to eliminuje możliwość zanieczyszczeń oraz umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację.
ŁATWY DOSTĘP
Ikona ta oznacza urządzenia, których budowa zapewnia wystarczająco dużo miejsca na kontrolę
i wymianę filtrów oczyszczających wodę oraz wygodne sprawdzenie komponentów elektrycznych.
HPDC® – HIGH PERFORMANCES DIRECT CHILL®
Często słyszy się, że podejście ekologiczne zawsze oznacza wyrzeczenia np. aby zmniejszyć zużycie, trzeba ograniczyć zasilanie. Wydaje się, że zwiększenie wydajności nie idzie w parze z ograniczeniem poboru energii, a tym samym z przyjaznym stosunkiem do środowiska.
ZERICA udowadnia, że jest odwrotnie.
Gruntowna wiedza firmy na temat systemów Direct Chill sięga początku lat 80 minionego wieku, gdy po raz pierwszy zastosowano tę technologię w dystrybutorach.
Dzięki wysokiej wydajności, system Direct Chill szybko stał się standardem światowym. Jednak dalsza działalność badawczo-rozwojowa firmy ZERICA sprawiła, że firma jako pierwsza wprowadziła systemy drugiej generacji, które nazwaliśmy High Performance Direct Chill® (HPDC®) – jeszcze bardziej zaawansowane, wydajne i przyjazne środowisku. Dzięki innowacyjnej budowie, HPDC® zapewnia znacznie większą wydajność niż wcześniejsze rozwiązania, a jednocześnie pozwala na oszczędność energii rzędu 70%.Niższe zużycie energii, to korzyść dla planety bez poświęcania wydajności. Wręcz przeciwnie, system zapewnia wyjątkową wydajność.
Urządzenia z systemem High Performance Direct Chill® (HPDC®) są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mogą schłodzić wodę w zaledwie 3 min., podczas gdy w poprzedniej wersji trwało to ok. 20-40 minut.Badania, które pozwoliły firmie ZERICA opracować ten prawdziwie innowacyjny system obejmowały również materiały zwiększające wytrzymałość i poziom higieny. W wyniku prowadzonych prac, firma ZERICA zastosowała specjalny rodzaj miedzi z 30-letnią gwarancją na odporność antykorozyjną (dla wody pitnej). Badania kliniczne wykazują, że zastosowana miedź jest również doskonałym czynnikiem hamującym rozwój bakterii, a zwłaszcza śmiertelnie groźnej Legionelli. Ekologiczny, wydajny i trwały, a jednocześnie doskonały w zakresie higieny. Ekskluzywne rozwiązanie HPDC® firmy ZERICA to wybór dobry dla każdego.
SAHARA CLIMA
Duża moc systemu chłodzenia połączona z najnowocześniejszą technologią produkcyjną umożliwia pracę nawet w ekstremalnie trudnych warunkach zewnętrznych do 43 °C.
CZYSTOŚĆ SILVER TURBO
Higiena jest dla firmy ZERICA absolutna priorytetem. Dlatego we wszystkich komponentach mających styczność z płynem stosuje się wyłącznie materiały posiadające certyfikat zezwalający na kontakt z żywnością, z wielką dokładnością przeprowadza się również montaż każdego urządzenia.
Podejście to eliminuje możliwość zanieczyszczeń oraz umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację.
KARTY INTELIGENTNE
Zastosowanie kart inteligentnych to prawdziwa rewolucja i zmiana perspektywy. Mikroprocesor odczytuje kartę inteligentną i po upływie określonego czasu blokuje możliwość uruchomienia urządzenia.
Odnowienie opłaty licencyjnej oznacza ponowną aktywację karty. Umożliwia to kontrolę prowadzonej działalności i oferowanie odpowiednich usług.
SYSTEM NASYCANIA CO2
Profesjonalny system z regulacją poziomu CO2 zapewnia stałą dostawę dużej ilości wody gazowanej.
Go to Top