Ai Drink

aiZintegrowany System Mikrofiltracji dla użytku w domu.

Funkcjonalny i łatwy w obsłudze, dystrybutor wody AiDrink to urządzenie wyróżniające się niską ceną w stosunku do jakości.

Jest efektem ponad dziesięcioletniego doświadczenia w zakresie projektowania powiązanym z pasją poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych.

Dzięki zastosowaniu do produkcji wysokiej jakości materiałów, AiDrink pomaga żyć lepiej i zdrowiej, wspierając równowagę metaboliczną organizmu. Zaliczony został do kategorii urządzeń gospodarstw domowych z przeznaczeniem do stosowania w życiu codziennym.

Stylowe wzornictwo w połączeniu z cichą pracą urządzenia sprawiło, że AiDrink jest idealny w domu.

AiDrink to dystrybutor, który podłączony do instalacji wody pitnej pozwala zredukować zawarte w niej drobne zanieczyszczenia oraz ślady chloru.

W urządzeniu zastosowany został filtr węglowy, który dzięki swoim naturalnym włóknom może zatrzymać cząsteczki większe niż 0,5 mikrona. Filtr posiada certyfikat NSF. Jego wydajność to 2800 litrów lub maksymalnie 365 dni.

Proste rozwiązanie aby zaoszczędzić pieniądze!

Zastępując wodę mineralną w butelkach przyczyniamy się do redukowania emisji CO2 oraz zmniejszamy skalę zanieczyszczeń spowodowanych składowaniem bilionów plastikowych butelek.

Go to Top