Smile

smileElegancki dozownik dostarcza wodę zimną, o temperaturze pokojowej i gazowaną po mikrofiltracji. Dostępny jest również z opcją wody gorącej. W celu jej otrzymania należy przytrzymać dwa przyciski jednocześnie, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed dziećmi. Łatwy do zainstalowania, cichy.

Dystrybutor kontrolowany jest przez mikroprocesor, który za pomocą specjalnych czujników sygnalizuje problemy w funkcjonowaniu urządzenia. W przypadku wzrostu zagrożenia (np z powodu nieszczelności) mikroprocesor odpowiada za automatyczne wyłączenie.

Wyposażony w specjalny system monitorujący, który za pomocą karty chipowej kontroluje przydatność filtra i sugeruje, kiedy powinien on zostać wymieniony.

Bardzo niskie zużycie energii.

Naświetlanie promieniami UV gwarantuje maksymalną higienę.

Dzięki swemu eleganckiemu i ekskluzywnemu wyglądowi doskonale pasuje kolorystycznie do nowoczesnych oraz tradycyjnych wnętrz. Podstawowy kolor to szary, do którego można dobrać ociekacz i pokrywę z gamy siedmiu kolorów.

Smile może zostać ustawiony na podstawie, która idealnie pasuje do wyglądu urządzenia.  Nie jest ona tylko dodatkiem, mieści podajnik na kubki, a wewnątrz za drzwiczkami możemy umieścić butlę CO2.

Go to Top